Labdien!

Informējam, ka sākot ar 30.10.2023 ēdināšanas pakalpojumus Rīgas Iļģuciema pamatskolā nodrošinās cits ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs – SIA “ŽAKS-2” (iepriekš – SIA “MMCA”), kurš atbilstoši ar Rīgas domi noslēgtajam iepirkuma līgumam, nodrošinās pakalpojumu par identisku  vecāka līdzfinansējuma cenu – 1.62 EUR par ēdienreizi.

Lai turpinātu saņemt ēdināšanas pakalpojumus no 30.10.2023., Platformā Pusdienlaiks.lv līdz 30.10.2023 plkst. 7:00 ir jānoslēdz distances līgums tādā pašā veidā, kā Jūs to veicāt mācību gada sākumā. Distances līgumu ar iepriekšējo ēdinātāju (SIA “MMCA”) varat droši platformā pārtraukt.

Ja Jūsu bērnam ir piešķirtas brīvpusdienas (t.sk. 1-4. klašu skolēniem), tad Jums pašreiz nekas nav jādara, jo bezmaksas ēdināšana tiks piemērota automātiski.

Ja neesat iepriekš izmantojuši Platformu pusdienlaiks.lv vai arī, ja neatceraties, kā veikt distances līgumu noslēgšanu, lūdzam aplūkot zemāk iekļautās instrukcijas.

Ja jums jau ir ģimenes konts Platformā Pusdienlaiks.lv, tad jāveic distances līguma noslēgšana, atbilstoši šai instrukcijai:

Ja jums nav izveidots ģimenes konts Platformā Pusdienlaiks.lv, tad jādodas uz https://pusdienlaiks.lv, jāizveido konts, jāpievieno tam izglītojamais un jānoslēdz distances līgums, atbilstoši šai instrukcijai:

Visas detalizētās instrukcijas par to, kā pievienot bērnu un noslēgt līgumu ir atrodamas šeit: https://pusdienlaiks.lv/faq/1/25

Tehnisku problēmu un neskaidrību  gadījumā lūdzam sazināties ar Pusdienlaiks.lv atbalstu: atbalsts@pusdienlaiks.lv

Jautājumos par distances līguma noteikumiem lūdzam sazināties ar ēdināšanas pakalpojumu sniedzēju SIA “ŽAKS-2”- gardbridis@inbox.lv

Ar cieņu,

Pusdienlaiks.lv platforma