AS “Latvijas valsts meži” aicina skolas, ģimenes un ikvienu dabas draugu iepazīt mežu bagātības gada grandiozākajā Meža dienu pasākumā “Latvijas meža dienas”, kas notiks 2023. gadā 26. un 27. maijā Tērvetē.  Galvenā tēma – mežs un klimats: vai mežs izglābs pasauli? Īpašie viesi Skolu dienā – grupa “Citi zēni” un Ģimenes dienā – “Bermudu divstūris”!

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Īpaši gaidītas ciemos ir skolas un ģimenes, lai iepazītu meža audzēšanas ciklu no sēkliņas līdz koka mājai, kā arī izzinātu mācību un karjeras iespējas meža nozarē vairāk kā 80 meža izziņas pieturās! Pasākuma dienā varēs apmeklēt bez maksas arī visu LVM dabas parku Tērvetē. Lai saņemtu papildu informāciju un izglītojošus materiālus uz e-pastu pirms pasākuma, skolas aicinām pieteikties līdz pat 20. maijam dalībai “Latvijas meža dienās”.

Pasākumu rīko AS “Latvijas valsts meži” sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību un vairāk nekā 100 meža nozares organizācijām. Visa informācija un pieteikšanās anketa skolām vietnē www.latvijasmezadienas.lv.