Dibināta 2004. gadā. Kolektīvu veido 2 grupas:

  •   2.-8. klašu un
  •   9.-12. klašu skolēni.

 Mēs esam Latvijas patrioti un par skaistu tradīciju jau ir kļuvušas valsts svētku laikā iestudētas patriotiskās izrādes, kas atspoguļo Latvijas vēsturi, tautas varoņus un likteņus. Pēdējo gadu laikā vecāko klašu aktieri uz skatuves ir izdzīvojuši trimdas dramaturga Mārtiņa Zīverta veidoto lugu “Pēdējā laiva” un “Tīreļpurvs“ galveno varoņu pārdzīvojumus un robežsituācijās veiktās izvēles.

 Smagais darbs atmaksājas brīdī, kad mūsu veikumu novērtē skatītāji. Savas izrādes mēs esam rādījuši ne tikai savā aktu zālē, bet arī citu skolu telpās, tādējādi aicinot arvien lielāku jauniešu skaitu aizdomāties par savām saknēm, tautas likteņiem un vēsturi. Likteņstāstus esam stāstījuši arī ārpus skolām, piedaloties teātra festivālā “Pavasaris Ogrē” un, atsaucoties uz uzaicinājumu pēc veiksmīgas izrādes, arī komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā Rundālē. Protams, mēs neguļam uz veciem lauriem un turpinam meklēt iespējas sasniegt vēl plašākas auditorijas, kurām izrādīt jaunākos veikumus.

 Mēs protam arī būt jautri – paši priecāties un citus izklaidēt. To pierāda studijas jaunākie aktieri, kas aizrāvuši nesakaitāmus skolas pasākumu apmeklētājus, izrādot lugu ” Pepija Garzeķe ” , mūziklu “Oza zemes burvis” vai arī demonstrējot savu mīlestību pret skatuves mākslu kādā citā priekšnesuma veidā.

 Mūsu mērķis nav vienkārši atstāstīt skatītājiem autora radītu tekstu, bet gan cīnīties ar uzspiestām un tradicionālām klišejām un izkopt cilvēcisko potenciālu . Kāpjot uz skatuves, ikviens no mums izdzīvo sava varoņa pārdzīvojumus, aizmirstot par saviem personīgajiem uzskatiem un tādējādi veidojot sevi kā personību. Mēs nespēlējam teātri, mēs rādam dzīvi.

Teātra pulciņš
Teātra pulciņš
Teātra pulciņš

Būsim priecīgi uzņemt jaunus dalībniekus. Laipni lūgti! Veidosim kopā dzīvi radošu un interesantu!

Teātra pulciņš