TDK “Pipariņš” vadītāja Katrīna ir sailgojusies pēc dejotājiem un ar nepacietību gaida 13.09., kad satiks visus dejotgribētājus.

Droši nāc un pievienojies!

TDK "Pipariņš" aicina pievienoties 13.09.

      Kolektīvā „Pipariņš” pulcējas kopā paši ņiprākie un atraktīvākie Iļģuciema vidusskolas skolēni, kuri caur deju rod prieku un gūst pozitīvas emocijas. Būdami maza daļiņa no kolektīva, dejotāji katrs sajūtas vareni un piederīgi tam. Te pasaule tiek uztverta caur deju virpuli, kas katru gadu mainās un paver jaunas iespējas iepazīt sevi un izmēģināt ko jaunu.

      Nodarbībās tiek iepazīti un apgūti latviešu dejas pamati, tiek veidota izpratne par Latvijas kultūras vērtību un tradīciju saglabāšanu un kopšanu, kā arī tiek veikti ritmikas vingrinājumi, attīstīta aktiermāksla un improvizācijas māksla, kas palīdz uz skatuves brīvi un radoši izpausties. Neapšaubāmi var teikt, ka deja padara mūsu ikdienu interesantāku.

      Kolektīvs regulāri piedalās skatēs, uzstājas skolas koncertos un arī ārpus tās. Esam priecīgi par katru iespēju padejot!

      Darbojamies 5 vecuma grupās: 1.kl., 2. kl.,3.-4.kl.,5.-6.kl.,7.-9.kl. Izvēlies sev atbilstošo grupu un ar lielāko prieku gaidām arī tevi!

Vadītājas Katrīna Zotova, Sandra Keisele

Atnāc, pamēģini!