2.-4.klases korī dzied visi bērni, kuri to vēlas. Piedalāmies ar saviem priekšnesumiem visos skolas pasākumos pilnveidojot kora māksliniecisko sniegumu un attīstot muzikālo gaumi.

Kurzemes un Rīgas pilsētas skatēs esam ieguvuši I pakāpes diplomus. 2.-4.klašu koris ir piedalījies Rīgas skolu sadziedāšanās pasākumā Mežaparkā „Mēs pilsētai ce Rīgai”, pasākumā „Tauriņu balsis”. Jau otro gadu pēc kārtas piedalīsimies koncertā „Rīgas gailis” – pagājušajā gadā Domu baznīcā, šogad, ar speciāli komponētu Ilzes Arnes skaņdarbu „Missa brevis”, – Pēterbaznīcā.

Iļģuciema vidusskolas vokālajā ansamblī „Dadzīši” dzied 3.-4.kalses skolēni, kā arī pašu skanīgāko balsu īpašnieki no otrajām klasēm.

Ansamblis piedalās visos skolas pasākumos, kā arī rajona un Rīgas pilsētas pasākumos – vokālistu konkursā „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”, bērnu aizsardzības dienai veltītā pasākumā Dzegužkalnā un Vērmanes dārzā u.c. Kurzemes rajona konkursā „Balsis” pēdējos gadot iegūti I pakāpes diplomi, esam tikuši izvirzīti arī uz Rīgas pilsētas 2 kārtu, kur arī ieguvām I pakāpi.

Pirmklasnieki korī piedalās visi, un aktīvi piedalās skolas pasākumos.