Pēdējo gadu laikā Latvijas sportā florbols spēris ļoti platu soli uz priekšu. Par TOP sporta veidu florbols vēl nav kļuvis, bet skolēnu vidū gūst arvien lielāku piekrišanu.

Florbols ir jauna, spraiga un dinamiska spēle, to var spēlēt jebkura vecuma jaunieši. Nav jākļūst izcilam florbolistam, taču iegūtās fiziskās un garīgās prasmes ļaus saglabāt veselību un palīdzēs turpmākajā dzīvē.

Florbolā, tāpat kā citās sporta spēlēs, vajag izmantot dažādas prasmes un iemaņas. Svarīgas ir visas fiziskās īpašības, kā arī kustību iemaņas, prāta spējas, spēles izpratne un komunikācijas, saskarsmes spējas. Galvenā fiziskā īpašība, lai panāktu nūjas pārvaldīšanas prasmi ir ātrums, kas apvienots ar dažāda veida kustību iemaņām. Lai saprastu komandas spēli, spēlētājam ir jābūt labai izpratnei par komandas taktiku un atšķirībām dažādās situācijās. Taču vissvarīgākā lieta, kas nepieciešama, ir vēlme spēlēt! Tas ne tikai ir demokrātisks un gandrīz visiem pieejams sporta veids, tas ir arī attīstošs gan fiziski, gan emocionāli. Spēlējot komandu sporta spēles, bērni iemācās darboties kopā ar vienaudžiem, pieņemt lēmumus, iegūt uzvaras prieku un mācīties no kļūdām.

Arī mūsu skolā ir iespēja vairāk iepazīties un labāk apgūt florbolu interešu izglītības programmā. Skolas komandas regulāri un ar panākumiem startē Kurzemes rajona, Rīgas pilsētas sacensībās.