Basketbols

Basketbols Latvijā ir populārākā komandu sporta spēle. Spēles augstā emocionalitāte, izdevība parādīt daudzpusīgu fizisko sagatavotību, intelektuālās un psiholoģiskās iespējas piesaista basketbolam daudzus interesentus.

Lai iemestu bumbu pretinieku grozā un nosargātu savējo, nepieciešams izmantot visas cilvēkam svarīgākās fiziskās īpašības: ātrumu, spēku, koordinācijas spējas, ātrspēku un arī izturību. Nepieciešamība pārvarēt lielu fizisku slodzi ieslēdz faktiski visas organisma funkcionālās sistēmas, kuras nodrošina organismu ar enerģiju, kā arī attīsta mērķtiecību, neatlaidību, pārliecību par sevi, dažādas dzīvē noderīgas sociālās prasmes un iemaņas.

Iļģuciema vidusskolā ir ilggadīgas basketbola tradīcijas. Daudzu gadu garumā mūsu skola ir iekrājusi uzvaras rajona līmenī un piedalījusies pilsētas un republikas sacensībās.   Profesionālu treneru- skolotāju pavadībā bērni var apgūt un pilnveidot basketbola pamatprasmes.  Nāc un pievienojies jau no pirmās klases un kļūsti par lielisku spēlētāju!