Inga Cimiņa: “Svinēt dzīvi, deju, dziesmu klātienē!”

Aigars Nerips: “Lai varētu tikties un pats galvenais – sportot!”

Inga Gudēviča: “Viss ir mūsu rokās!”

Zvani pa informatīvo vakcinācijas tālruni 8989, lai ar operatoru palīdzību izvēlētos konkrēto vakcinācijas vietu un laiku!

Izglītības iestāžu darbinieku vakcinācija – mācību satura apguve drošā vidē klātienē

Covid-19 ir vīrusa infekcijas slimība ar ļoti augstu lipīguma pakāpi, kura pirms pusotra gada pasaulē izraisīja pandēmiju, kas joprojām ietekmē visas pasaules sabiedrības ierasto dzīves ritmu, ikviena cilvēka personīgo dzīvi un sabiedriskās aktivitātes. Vīruss ir dzīvs organisms un darbojas kā parazīts, kuram, lai dzīvotu un turpinātu savu dzīves ciklu, ir nepieciešams saimnieka organisms – šīs infekcijas gadījumā tas ir cilvēks. Vakcinēts cilvēks, kuram pret šo vīrusu izveidojušās antivielas, nomāc vīrusa veidošanos cilvēka organismā vai pilnībā vīrusu iznīcina. Vīruss iet bojā vai novājinās, un līdz ar to tiek pārtraukta vīrusu pārvietošanās ķēde no viena cilvēka uz otru un vīrusu cirkulācija sabiedrībā. 

Pasaulē ir bijušas daudzas pandēmijas, un tikai vakcinācija ir likvidējusi tādas saslimšanas kā bakas, poliomielīti, samazinājusi saslimšanu ar daudzām bērnu infekcijas slimībām pasaulē. Aicinām izglītības iestāžu darbiniekus būt sociāli atbildīgiem un vakcinēties, lai atjaunotu iespēju sev un pārējiem kolēģiem organizēt kvalitatīvu izglītības procesu klātienē. Izmantojiet ātrāko iespēju, kāda šobrīd ir pieejama, lai pārtrauktu vīrusu pārvietošanās ķēdi, un vakcinējieties!

Mīti par vakcinācijuUZŅEMAM SKOLĒNUS 1. KLASĒ!!

Esam skola, kas, kopīgi mācoties un cits citam uzticoties, attīsta radošu, kulturālu un atbildīgu personību. 

Mūsu vērtības: atbildība, uzticība, radošums, tradīcijas.

Ja vēlies augt kopā ar mums, nāc un pievienojies!

Vairāk informācijas šeit

Diemžēl Iļģuciema vidusskolai neizdevās komplektēt 10. klasi ar 25 skolēniem 2021./2022. mācību gadam, līdz ar to aicinām visus pretendentus meklēt brīvās vietas citās Rīgas pilsētas pašvaldības vispārējās vidējās izglītības iestādēs.

Papildiespēja pieteikties kombinētajam iestājpārbaudījumam 18. augustā brīvajām vietām 10. klasēRīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā (tālr. 67026859, 67012031, e-pasts bac@riga.lv)